Творчість наших учнів

Казка учня 3 класу Карпюка Костянтина "Рукавичка"

Твір-роздум, учениці 11 класу, Наздравецької Вікторії на тему

"Що означає бути здоровою людиною?"

Що означає бути здоровою людиною? Кожен може трактувати це      по-своєму. Адже кожна людина має свою думку. Але, перш за все, треба згадати що таке здоров'я. Народна мудрість говорить,що здоров'я - це найбільша цінність. І, на мою думку, його треба берегти, адже життя швидкоплинне. Сьогодні можна бути здоровим, а завтра вже ні. Лиш за наявності здоров'я людина матиме силу та натхнення для роботи.

Бути здоровим - це означає не мати проблем з самопочуттям, бути фізично і морально повноцінною людиною. Щоб бути здоровим треба дотримуватись розпорядку дня, займатись фізичною працею, мати особисті засоби гігієни та найголовнішн - регулярно займатись спортом. Дотримуючись цих правил можна підтримувати і тонусі все тіло. Адже лише фізично здорова людина може бути здоровою і морально. Адже українське прислів'я саме так і говорить: "У здоровому тілі - здоровий дух".

На мою думку, кожна людина хотіла б завжди бути здоровою, але дуже часто люди не думають про своє здоров'я. А саме про те як зберегти цей дорогоцінний дар природи. Адже ми його починаємо цінувати лише тоді, коли втрачаємо. І, на має глибоке переконання, втрата здоров'я - це найбільша втрата. Тому треба щоденно думати про це та робити все, щоб його покращити. Адже без здоров'я і щастя немає.

Наше здоров'я повністю залежить від нас самих, від нашихвласних зусиль. Міцне здоров'я допоможе не лише уникати хвороб, але й зробить наше життя приємнішим та довшим.

Твір-роздум, учениці 11 класу, Гаврилюк Юлії на тему

"Що означає бути здоровою людиною?"

На мою думку, здорова людина - це людина, яка дотримується режиму дня, правильно харчується, загартована, займається фізичною культурою, зранку робить зарядку,дотримується првил гігієни, говорить НІ шкідливим звичкам. Здоров'я - це безцінне надбання кожної людини. Коли людина здорова плани та труднощі долати  легко. Хочу ще раз зазначити, що фізичні вправи, ось що нам допомагає бути бадьорим та здоровим. У людей буває багато різних шкідливих звичок, вони шкодять нашому здоров'ю, тому треба знайти в собі сили та відмовитись якнайшвидше.

Сьогодні все більше людей борються за здоровий спосіб життя. Вони не палять, займаються фізкультурою, не їдять шкідливих продуктів, вони зберігають ісвоє здоров'я, їхня мета бути здоровим та не втрачати час на хвороби і ліки. Я вважаю, що здоровий спосіб життя - це добре і підтримую його, хочане у всьомк, так що в мене є ще до чого прагнути.

Є і письменники, які дотримувались здорового способу життя: один з таких Олександр Іванович Купрін, він захоплювався класичною боротьбою. Шкода, що більшість людей не дотримуються певних правил, щоб зберегти своє здоров'я.

Сподіваюсь,що в нашій країні буде багато людей, які підтримують здоровий спосіб життя. Тому що, хочу, щоб моя країна розвивалась, щоб люди поклали край тому, що руйнує нашу державу - це алкоголь та куріння.

Тож здорова людина - це шаслива людина. Здоров'я неоціненний скарб, який треба берегти!