ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗЗСО

Наші досягнення

Вітаємо учнів Петропільського НВК: Соколянського Максима, 7 клас із зайнятим ІІІ місцем на олімпіаді з української мови (вчитель Ірина Соколянська) та Настич Тетяну, 10 клас - із IV місцем (вчитель Виктория Четверик)!

В Петропільському НВК навчається справжня спортивна зірочка Шаповалова Єва, учениця 2 класу.  На чемпіонаті України з тхеквондо, який відбувся 12-14 жовтня в Харківському Палаці спорту «Локомотив», вона стала бронзовим призером. Це був перший виступ такого рівня, але він зразу став таким результативним.

А з 7 по 9 листопада місто Харків знову зібрало найсильніших спортсменів на Чемпіонаті України з тхеквондо. І Єва покращила результат своїх попередніх змагань, зайнявши ІІ місце і завоювавши срібну медаль.

Вітаємо також з успішно пройденою атестацією 25. 11. 2017  і отриманим пурпуровим поясом.