Історія становлення школи

1-го вересня 1991 року Петропільська шкільна родина прийшла до нової, просторої світлої двоповерхової споруди. Перша екскурсія по школі залишила незабутнє враження, бо учні побачили чудово обладнані всим необхідним навчальні кабінети та комп’ютерний клас. Шкільні майстерні для хлопців та дівчат: для занять столярною та слюсарною справами, швейну майстерню, шкільну кулінарію, обладнану електроплитою та водопроводом. Найбільшу у районі, що відповідає всім технічним та санітарно-гігієнічним нормам, спортивну залу та велика актову залу, розраховану на 200 глядачів. Шкільну бібліотеку забезпечену необхідною навчальною, науковою та художньою літературою, медичний кабінет. Перші учні школи поласувались солодощами у сучасно оформленій шкільній їдальні.

Перші вітання пролунали від директора школи Макєєва Ігоря Михайловича. Петропільський шкільний колектив привітали: начальник відділу освіти Притула Юрій Михайлович, депутат обласної ради Бакуменко Іван Іванович (який був ініціатором побудови школи), сільський голова Мельник Анатолій Давидович.

До шкільної родини влилось 156 учнів (1-11 класи).  Йшли роки, змінювалась кількість учнів (від 172 учнів у 1992 році до 107 – у 2013). Разом із кількістю учнів змінювались і її керманичі: вересень 1991 р. – вересень 1992 р. – Макєєв Ігор Михайлович, вересень 1992 р. – жовтень 1998 р. – Кара Федір Опанасович, жовтень 1998 р. – червень 2009 р. – Німченко Ольга Іванівна, червень 2009 р. – серпень 2013 р. – Груєнко Любов Іванівна, з вересня 2013 р. – випускниця школи Котова Лариса Миколаївна. Кожен з них вклав часточку своєї душі, аби тільки школа розвивалася і процвітала.

Педагогічний колектив

Зміни відбувалися й у педагогічному колективі. З перших днів і до сьогодні працюють Якубіна Ольга Ільківна, Комличенко Валентина Олександрівна та Четверик Вікторія Володимирівна. Вже багато вчителів (Процько О. Я., Левашов О. В., Гордова Л. М., Савченко Н. М. та ін.) пішли на пенсію, а їм на зміну прийшли нові, дехто з них ще зовсім недавно самі були учнями школи (Котова Л.М. (Волкова), Карпенко Л.В. (Булат), Луценко А.В. (Волкова), Сиволап Ю.О. (Курченко), Волкова А.В., Радченко І.О.(Третяк)).

Наша гордість

Впродовж багатьох років вересневі переливчасті дзвоники зібрали 333 першокласників. Вилетіло із шкільної родини у самостійне життя 212 одинадцятикласників. Колектив школи пишається своїми випускниками: 9 учнів було нагороджено золотими медалями: Кара Віталій, Чепьолкіна Оксана, Яценко Юрій, Курта Юлія, Тонковська Марина, Марченко Євгенія, Маменко Наталія, Волкова Альона, Курченко Юлія, а 3 – срібними медалями: Тичинська Тетяна, Юнк Ілона, Скрипник Антон.

В 2006 році школа гостинно відкрила свої двері для наймолодших дітей дошкільного віку різновікової групи короткотривалого перебування. А вже у 2011 році було відкрито дві групи для молодших та старших дошкільнят.

На цьому історія школи не закінчується, а лише перегортається ще одна сторінка…